ul. Długa 50A, Huta Krzeszowska
37-413, Polska

Dlaczego my

Dlaczego my

Nasza firma pracuje nad innowacyjnymi liniami hodowlanymi soi o wysokim potencjale plonowania, nad ciągłym doskonaleniem, odświeżaniem i ulepszaniem posiadanych już przez nas odmian oraz zajmuje się sprzedażą kwalifikowanego materiału siewnego. Nasze odmiany soi: 1) bez GMO; 2) świetnie sprawdzają się do uprawy w gospodarstwach ekologicznych; 3) nadają się do wykorzystania w szeroko rozumianym przemyśle spożywczym; 4) mają wysoką i konkurencyjną zawartość białka; 5) posiadają bardzo wysoki potencjał plonów.

Więcej
Nasi partnerzy

Nasi partnerzy

AgeSoya działa w grupie firm zajmujących się produkcją soi, uprawą nowych odmian, namnażaniem nasion i sprzedażą kwalifikowanego materiału siewnego. Grupa zrzesza podmioty działające na terenach Polski, Niemczech, Rosji, Bułgarii, Ukrainy i Węgrzech. Współpraca podjęta została w celu zapewnienia klientom doskonałych wyników w zakresie jakości i jej stosunku do ceny. Współdziałamy na rzecz wprowadzania do obrotu wysokiej jakości ekologicznych materiałów siewnych, które zapewnią wysoką wydajność i oczekiwane korzyści finansowe dla klientów.

Więcej

Uprawa soi

Soja to najlepsza roślina do płodozmianu, pomagająca poprawić jakość gleby i nasycić ją naturalnym azotem. AgeSoya posiada w swojej ofercie szeroką gamę odmian różnych grup wczesności, wszystkie wpisane do Wspólnotowego Katalogu Odmian Roślin Rolniczych (CCA). Liczne odmiany grup wczesności od 0 do 0000 są już z powodzeniem uprawiane w Polsce, Czechach, Słowacji, Niemczech, Austrii, Francji, Rosji, Litwie, Węgrzech, Finlandii, Łotwie, Bułgarii i innych krajach europejskich.

Więcej

Zróbmy to razem

Tylko we wzajemnie korzystnej współpracy z hodowcą możliwe jest uzyskanie oryginalnych nasion bez ryzyka oraz z możliwością zadowolenia popytu na sojowych rynkach lokalnych, europejskich i światowych.

Dołącz do nas